Novinky

Přihlašování spuštěno!

01.07.2016 19:27

Tak je to tady, se začátkem prázdnin se spouští i přihlašování na naše Pojizeří. Přihlášku najdete na konci propozic, tak směle do toho :-)

Těšíme se na vás v dalším ročníku :-)

04.01.2016 09:51

Do září je daleko, ale již nyní si můžete v kalendáři poznamenat datum dalšího ročníku Pojizeřím za sluncem. Letošní ročník se uskuteční v obvyklém posledním zářijovém víkendu, který letos připadne na 23.-25.9.2016 a hostit nás bude nám již známý hotel Jizera na Malé Skále. Trasa vás tedy opět provede nádhernou oblastí Maloskalska, tudíž se máte na co těšit :-)

Je to za náma :-)

30.09.2015 10:00

Tak a je to za náma!
Velice děkujeme Vám všem závodníkům, kteří jste alfa a omega každé akce, bez Vás by to nešlo. Máte pochvalu za vzorné chování na trase, na základně a všichni máte ohromnou pochvalu a uznání od personálu hotelu. Opravdu byli naprosto v šoku, že ač jim tam během soboty prošlo kolem stovky psů, nestal se naprosto žádný konflikt, nikde nic nebylo zničené, z žádného pokoje se neozývalo urputné štěkání a dokonce i okolí hotelu bylo od vás perfektně uklizené

Já osobně také děkuji všem závodníkům, kteří si trasu dokážou vychutnat plnými doušky, nevadí jim zacházka tu na vyhlídku, tu na hrad, díky Vám, mě to stále baví pořádat a při trasování vybírat to nejlepší z okolí. Nu a klasika jako každý rok ... běžce z krátkých a střední tras čeká nemilosrdně příští ročník přesun na dlouhou.

Takže ještě jednou díky za parádní atmosféru a ač momentálně o treku nechci pár měsíců slyšet, těšíme se na Vás příští rok

Výsledky jsou již na svém místě, odkazy na Vaše fotogalerie budeme postupně přidávat.

Přihlašování ukončeno, za pár dní se na vás těšíme :-)

20.09.2015 15:59

Opravdu už nebereme žádné přihlášky, máme plno, přípravy vrcholí a na přihlášené se těšíme za pár dní na Malé Skále :-)

Aktualizace startovky a plateb

15.09.2015 09:27

Poslední aktualizace startovky, kdo má nějakou reklamaci, pište na mail verica.k@seznam.cz ;-)

UPOZORNĚNÍ

31.08.2015 10:04

Upozorňujeme všechny bígly a choďáky, že mají poslední den na přihlášení, kdy jim rezervujeme místo!!! Zítra budou tato volná místa uvolněna pro náhradníky, kterých je opravdu dost, poté již nebude žádná možnost jak se přihlásit!!!

STOP STAV kategorie open!!!

09.07.2015 23:01

Váš zájem nás velice těší, ale momentálně byla všechna volná místa pro kategorii open rozebrána! Od teď bereme přihlášky do kategorie open pouze jako náhradníky. Zbývají volná místa pro kategorii BÍGL a CHODSKÝ PES, pokud nebudou rozebrána do 1.9.2015, budou uvolněna ostatním :-)
 

Zveřejněny propozice letošního ročníku a spuštěno přihlašování!

08.07.2015 13:24

Tak je to tady, čas se s časem sešel a propozice jsou na světě a vy se můžete směle hlásit :-) Najdete je v nabídce vlevo na liště i s přihláškou.
Těšíme se na vás!

Pojizeřím za sluncem 2015

09.01.2015 08:49

Letošní ročník se uskuteční v termínu 25.-27.9.2015 (závod se tedy jde 26.9.) a poznávat budeme letos malebné okolí Maloskalska, tudíž se máte na co těšit :-) Tradičně budou tři délky tras a doufám, že největší nábuch bude na té nejdelší! :-)
Letos také chystáme speciální nabídku pro choďáčky ...a to prodloužený víkend až do pondělí 28.9. s nějakým hromadným nedělním výletem a večerním sezením u ohně / v hospůdce :-)
Prostě letošní ročník bude exkluzivní a rozhodně si ho nenechte ujít ať už máte choďáčka, flekáče nebo jiného psího kamaráda!

Je to za námi

29.09.2014 16:37

Tak je to za námi, víme vítězů, víme větších vítězů a víme největších vítězů ... protože poražencýh u nás není :-) Ještě jednou všem gratuluji, výsledky jsou již na svém místě, postupně budu přidávat i odkazy na vaše fotky.
Soutěž o nejzbytečnější věc vyhrála Janča Přibylová, která se skleněnou vánoční špicí ve tvaru sněhuláka byla opravdu nepřekonatelná :-D Ovšem zajímavých věcí tu bylo vícero - od záchodové štětky, nočníku, či záchodového prkénka až po kulmu, lodičky, televizní ovladač ... nasmáli jsme se u toho dosti a myslím, že příští rok vymyslíme něco obdobného :-)
Hrdinů treku bylo tentokráte několik - nutno zmínit Jardu Netika a jeho Barču, která odšlapala střední trasu ve svých 13ti letech! Babča jedna šikovná :-) Také je třeba zmínit nejmladšího účastníka Vojtu, který se tedy celou střední trasu nesl ... o to větší obdiv patří Marti Nýčové, která dobrovolně nesla po 23,5 km nejen batoh, ale zepředu i malého Vojtíška!!! Klobouk dolů!!! Dalšími hrdiny na střední trase jsou naši juniorští trekaři - kluci Bolehovští Ráďa a Péťa, kteří trasu odšlapali poctivě po svých! Gratulace kluci!!! Nu a střední trasa má ještě jednu hrdinku dne ... Áňu Vorlíčkovou. Prověřila nás, zda jsme správně připraveni na úrazy na trase a zapsala se tak jako první úraz na Pojizeřím. Vše jsme zvládli na jedničku a přejeme brzké uzdravení.
Dlouhá trasa u choďáků měla také svých hrdinů a to v podobě Káti Holubové, hluboce se klaním! A nutno zmínit také Dědka, Vaška Renčína a Rendu Kazdu, kteří dokazují, že na dvacet se člověk může cítit pořád! Všichni jste borci největší a patří vám náš veliký obdiv.
Nu zakončeme optimisticky a AHOJ NA DALŠÍM ROČNÍKU


 

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>