Výsledky ročníku 2015
CHODSKÝ PES DLOUHÁ TRASA 39 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
čestný host | Renda Kazda | Eliáš a Wuk Bryvilsár | 10:08 |
1. | Marťa Vojtová | Gorby Zelený kámen | 6:58 |
2. | Michal Šmíd | Bessie z Čermenských lesů | 9:00 |
3. | Jeník Pačák | Fairy Lužanské hvozdy, Crash z Chrámeckých vinic |
9.06 |
4. | Vojta Kužel | Caia Caramelka Sherra Lukato gold | 10:16 |
5. | Andy Vildová | Fanny z Aglobern | 11:07 |
6.-7. | Dědek | Flying Beauty Calamity Jane | 11:08 |
6.-7. | Vašek Renčín | Barth Bryvilsár | 11:08 |
BÍGL DLOUHÁ TRASA 39 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Ivana Vojáčková | Denis | 9.30 |
2. | Martina Hronová | Kira, Berry | 9:47 |
OPEN DLOUHÁ TRASA 39,5 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Jirka Zita | Berry | 5:30 |
2. | Pája Janáková | Bady | 7:52 |
3. | Michal Mihok | Mates | 7:53 |
4. | Míša Václavů | Loki | 9:05 |
5. | Markéta Litterová | Xapatan | 9:06 |
6. | Verča Paloušová | Max | 9:44 |
7. | Stáňa Horáčková | Fík | 9:45 |
8. | Jan Múčka | Brownie | 10:15 |
9. | Jana Suchardová | Dokýš | 10:27 |
10. | Petr Kohl | Nica | 12:03 |
11. | Maruška Vágenknechtová | Alaia | 12:04 |
CHODSKÝ PES STŘEDNÍ TRASA 27,5 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Miroslav Potočňák | Aura Ro-Ga pair | 3:28 |
2. | Pavel Žilka | Dak od Perlového potoka | 6:03 |
3. | Michal Kozubík | Baxter Eimiporti | 6:04 |
4. | Míra Matiášek | Atrey Magic Inferno | 6:40 |
5. | Jana Hajdůchová | Breaking Gloom Dark Bark | 6:41 |
6. | Kateřina Hendrichová | Cairo Xavi Choďák | 7:01 |
7. | Katka Holubová | Alfinie od Brány ráje | 7:05 |
8. | Marcelka Karenová | Princess z Gipova, Kristi od Strážné skály | 7:10 |
9. | Denisa Malá | Dustin Lužanské hvozdy, Forwood Preberry | 7:11 |
10. | Vojta Folwarczny | Empathia Vita canina | 7:15 |
11. | Sylva Jančová | Ištar Vita canina, Marrisa Vita canina | 7:16 |
12. | Josef Bujárek | Cliff od Roveňské hranice | 7:25 |
13. | Ivana Brabcová | Beebee Preberry | 7:36 |
14. | Pavla Vydrová | Cira od Motyčínské skály | 7:37 |
15. | Libor Bolehovský | Argo z Majklovy zahrady | 7:44 |
16. | Šárka Bolehovská | Angie Akruko | 7:45 |
17. | Péťa Bolehovský | Connie z Boršova | 7:46 |
18. | Ráďa Bolehovský | Xavi Bryvilsár | 7:47 |
19. | Pepa Mejstřík | Cony z Melechovské stráně | 7:56 |
20. | Martina Mejstříková | Asta z Hájenska | 7:57 |
BÍGL STŘEDNÍ TRASA 27,5 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Anička Tichá | Bonietta, Tabasco | 3:59 |
2. | Michal Štekr | All In One | 4:07 |
3. | Martina Nýčová | Maverick | 5:55 |
4. | Tereza Hucková | Offi | 6:01 |
5. | Petra Hucková | Roxxy | 6:02 |
6. | Jan Svoboda | Azizi | 6:03 |
7. | Petra Plašková | Anabelle | 6:44 |
8. | Matyáš Devátý | Juice | 6:46 |
9. | Martina Válková | Bibi | 7:02 |
10. | Jarda Netik | Korálka, Šmajlinka | 7:41 |
OPEN STŘEDNÍ TRASA 27,5 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Martin Palaščak | Gama | 4:18 |
2. | Pavla Hrníčková | Falko | 5:07 |
3. | Standa Mrázek | Jimmi | 6:09 |
4. | Jirka Svoboda | Árčí | 6:10 |
5. | Karol Plašek | Isabelle | 6:37 |
6. | Kateřina Pryščáková | Kryšpín | 6:46 |
7. | Jitka Kovácsová | Bouí | 6:47 |
8. | Petra Vydrová | Enya | 7:35 |
9. | Zdeněk Devátý | Haiki | 7:37 |
10. | Eliška Žáková | Artur | 7:43 |
11. | Alena Zbožínková | Cargo | 8:42 |
12. | Pavlína Suchánková | Airin | 8:43 |
13. | Kristína Falubová | Pixie | 8:44 |
14. | Jana Tržilová | Bessinka | 10:48 |
CHODSKÝ PES KRÁTKÁ TRASA 17 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Patrik Petro | Ultimate Speed z Gipova | 4:25 |
2. | Kamča Vavřincová | Meiblees z Dašického zátiší Vivien Reilly z Gipova |
4:26 |
3. | Marie Trauškeová | Orchidea Lukato gold | 5:15 |
4. | Alča Bolehovská | Holly z Boršova | 5:21 |
5. | Kateřina Zajícová | Conia z Dašického zátiší | 8:17 |
BÍGL KRÁTKÁ TRASA 17 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Ondra Devátý | Zip | 5:34 |
OPEN KRÁTKÁ TRASA 17 KM
MÍSTO | PSOVOD | PES | ČAS |
1. | Michaela Pekařová | Xantík | 3:05 |
2. | Kateřina Kalenská | Feon | 3:10 |
3. | Petra Červená | Merlin | 3:19 |
4. | Adéla Jarešová | Bentley | 3:20 |
5. | Terezy Kotrbová | Dumpling | 4:01 |
6. | Martinka Bolehovská | Danny | 5:19 |
7. | Aneta Žáková | Bela | 5:20 |
8. | Šárka Hellerová | Enzo | 5:23 |
DNF | Tomáš Bayer | Aki | - |
KOČÁRKOVÁ TRASA 13 KM ... vítězové všichni!
PSOVOD | PES | ČAS |
Eva Štekrová a Anežka | Cameron | 2:41 |
Pája Svobodová a Eliška | Žolík | 3:12 |
Eva Vlasatá a Terezka | Copper Preberr | 4:52 |
Daiela Benešová | Cirius z Letinské kovárny | 4:53 |